"Протягом життя кожна людина хоча би раз стикається з такими ситуаціями, як сварки в сім'ї, розчарування, зрада, проблеми в особистому житті, конфлікти на роботі, непорозуміння з друзями та інші неприємні, зате невід'ємні елементи нашого життя."

В цьому і заключається робота психотерапевта - допомогти пережити тяжкі моменти долі, навчити контролювати стресові ситуації і допомогти зрозуміти своє місце в цьому світі... 

Те, чим займається психотерапія,- це допомога людям у пошуку і задоволенні їх власних потреб, пошуку власного призначення і його реалізації... І, звичайно ж, що саме головне - допомога в збереженні і підтримці важливих для людини відносин.

Звати мене Оксана. Я дружина і мама двійнят; в психотерапію прийшла, коли дітям було 1,5 року. Складність і важкість тодішнього положення спонукали мене розбиратися в собі, свому житті і навчатися мистецтву "лікування розмовою". Отже, з того часу я - психотерапевт і медичний психолог. Приватну практику веду з 2014 року: це індивідуальні консультації та довготривала психотерапія. Так складається, що найчастіше працюю з мамами про дітей, про різного роду сімейні ситуації, з підлітками; з депресіями та тривожними станами тощо

В своїй роботі найбільше ціную те, що можу допомагати людям знайти вихід зі складних життєвих ситуацій, дати ресурси і підтримку у важкі періоди; і просто бути тою людиною, яка прийме вашу "неідеальність", завжди вислухає і залишиться поруч, щоб дослідити і допомогти розібратися, чому саме з вами відбувається та чи інша ситуація...

Основну частину моєї роботи складають довготривалі психотерапевтичні відносини з клієнтами. Що це собою являє? Це щотижневі індивідуальні зустрічі з клієнтом у визначений день та визначений час протягом якогось періоду, для кожного індивідуального. У цих психотерапевтичних відносинах гарантується конфіденційність, пробудовується безпека, виростає довіра і лише тоді проживаються травми, незавершені ситуації, виявляються незадоволені потреби клієнта, проживаються емоції та почуття клієнтом, що і являє собою процес "одужання" - тобто усвідомлення і задоволення власних потреб, відчуття і відстоювання власних кордонів, завершення давніх ситуацій і процесів та багато іншого, що випливає у кожних стосунках індивідуально.

Психотерапія призначена для психічно здорових людей, які відчувають труднощі психологічні чи фізіологічні (так звані соматичні, котрі медично ніяк не вирішуються); мають гостру потребу щось змінювати у своєму житті чи розібратися у складних ситуаціях... Щоб звертатись до психотерапевта достатньо бажання змінити своє життя, або знайти його нові фарби, або пізнати себе, або змінити відносини зі своїм партнером чи іншими близкими, або змінити своє відношення до чогось чи когось, бажання реалізувати давні наміри та багато іншого.

І ще хочеться окремо виділити одну з найважливіших людських потреб - безумовне прийняття - яку мала б задовільнити ще в дитинстві мама чи інша близька людина, що виконувала роль мами. В нашому суспільстві, на жаль, майже нікого не приймали безумовно, а ставили цілий ряд вимог, претензій, умов, щоб заслужити любов ще з дитинства. Тому в дорослому віці цю прогалину можна компенсувати лише за допомогою психотерапії та психотерапевта, який може стати тією людиною, що прийме вас таким, яким ви є, допоможе зрозуміти себе та опиратися на себе, буде підтримувати саме ваші бажання, ваші потреби.

Тому ласкаво прошу! Решту питань обсудимо при зустрічі...

Буду рада зустрітись із вами. :)

Конюх Оксана

Записатись чи задати питання

Робочий графік:


Вт – Сб
з 9:00 до 21:00
Нд – Пн
вихідні

Офісний центр:


м.Львів, вул. Водогінна 2, кімната 212

office@dialoglviv.com

+38 (067) 701-03-49