В сучасних умовах є хороша можливість для роботи з допомогою Skype, незважаючи на те, в якій точці планети Ви зараз знаходитесь.

Для Skype-консультування нема необхідності виходити чи виїзджати з дому. Скайп — консультуванням можуть скористатись жителі невеликих населених пунктів, де нема практикуючих психологів, або ж люди, які з якихось причин не можуть на довго виходити з дому, чи ті, яким важливо зекономити час та гроші, які витрачаються на дорогу. Особливо такий вид допомоги ефективний в екстрених випадках, коли допомога потрібна якнайшвидше. Психологічні консультації он-лайн цінні тим, що людина може знаходитись в будь-якому зручному для неї місці.

Звичайно, таке спілкування не може на 100% замінити очне спілкування, але є досить непоганою та ефективною альтернативою, як для короткочасної так і для довготермінової роботи. Не всі запити клієнта підходять для роботи по скайпу, але для цього є перша консультація, на якій можна зясувати необхідне.

Достатньо мати комп’ютер, планшет чи телефон підключений до інтернету, та бажання розібратись в складній для Вас ситуації.

Програму Skype можна безкоштовно скачати та встановити тут: https://www.skype.com/uk/

Консультація у форматі Скайп – це хороший спосіб отримати психологічну підтримку не виходячи з дому.

Записатись чи задати питання

Робочий графік:


Вт – Сб
з 9:00 до 21:00
Нд – Пн
вихідні

Офісний центр:


м.Львів, вул. Водогінна 2, кімната 212

office@dialoglviv.com

+38 (067) 701-03-49