Насамперед, аромотерапія не є напрямком психотерапії, і не має прямого відношення до психології. Але це є дуже ефективний додатковий метод покращення психологічного та емоційного стану людини, фізичного здоров’я всіх членів сім,ї, швидшого виходу зі складних чи травматичних подій та багато іншого.

Аромотерапія – це не просто вдихання хороших ароматів і задоволення від запахів, як багато хто з нас думає. Аромотерапія – це стародавнє, вдосконалене віками мистецтво використання ефірних олій для укріплення фізичного та психічного здоров’я, а також для косметичного догляду за тілом.

Моє вивчення та застосування аромотерапії почалося у 2015 році зі знайомства з високоякісними ефірними оліями компанії «Young Living». І лише завдяки високим терапевтичним (лікувальним) властивостям цієї продукції я успішно застосовую аромотерапію щоденно удома та у професійній діяльності.

Говорячи образно, ефірна олія – це сама душа і енергія рослини, з наукової точки зору кожна ефірна олія – справжня біохімічна лабораторія. Величезна різноманітність хімічних компонентів (більше сотні), що становлять кожну таку олійку, і визначає їх унікальну дію на організм. Двох абсолютно однакових по своїй дії ефірних олій в природі не існує, хоча вони бувають і дуже схожі за запахом.

Ефірна олія надає в цілому таку ж дію на організм, як і рослина, з якої вона отримана. Але в ряді випадків дія ефірної олії може бути набагато сильнішою. І вже абсолютно точно, що ефірні олії мають більш ефективний вплив на психіку людини, ніж лікарські трави. Це пояснюється тим, що деякі молекули ефірних олій діють подібно гормонам, стимулюючи і регулюючи наші емоції та фізичні реакції. Завдяки особливостям своєї хімічної структури, ефірні олії здатні проникати через клітинну стінку і доставляти всередину клітини кисень і поживні речовини. Саме тому, наприклад, вони корисні і помічні при вірусних захворюваннях, оскільки віруси вражають клітини, а жодний синтетичний препарат в клітину проникнути не може, саме тому ще не винайдено противірусних лікарств. Ще існує така думка, що кожна прожита нами емоція назавжди залишається в наших клітинах – і це створює так званий вантаж, котрий ми із собою носимо; а також є одна індійська філософія, котра каже, що емоції 7-ми поколінь вписані в ДНК наших клітин. А, наприклад, ефірна олія Ладану відкриває емоційні фільтри ДНК людини, розблоковує емоційні блоки – і таким чином очищає. Це лише один важливий приклад з величезної кількості позитивних впливів ефірних олій на людський організм в цілому.

Ефірні олії  «Young Living»

Ефірні олії Young Living відносяться до класу терапевтичних (лікувальних) олій. Це означає, що ці олії не були змінені ніяким чином: до них нічого не добавляли, з них нічого не забирали. Вони просто дистильовані із рослин. Цей процес займає стільки часу, скільки необхідно для отримання ефективних натуральних компонентів. Таких олій в світі лише 2%. Решта 98% - це парфумерні та косметичні (ароматизовані), а також мастильні і захисні (без запаху) олії, які були або синтезовані, або змінені, щоб відповідати певним стандартам.

Ефірні олії Young Living виготовляються за технологією «від насінини до кришечки» - «Seed to Seal». Це гарантує ваше здоров’я і безпеку, коли ви насолоджуєтесь всією користю цих ефірних олій. Що стоїть за цією технологією? Фахівці Young Living контролюють весь процес, починаючи з етапу вибору насіння, яке потім вирощують на власних фермах по всьому світу без застосування хімічних добрив і пестицидів; потім відбувається довгий процес дистиляції (для кожної рослини час індивідуальний); опісля проводиться лабораторна перевірка хімічного складу (MS/GC), аби відповідати найвищим світовим стандартам, таким як AFNOR (Association Francaise Normalization), тільки після цього олії готові до розливу на власному, спеціальним чином відкаліброваному обладнанні, щоб стати маслами Young Living терапевтичного класу. Рідкісний виробник може похвалитися відповідністю хоча б одному з наведених процесів.

Більше 20 років компанія Young Living та її засновник Гарі Янг самовіддано трудяться, щоб якомога більше людей у всьому світі змогли отримати свободу здоров’я та благополуччя, про які мріє кожен.

«Наші товари допоможуть вам створити оазис свободи і подарують відчуття фізичного і емоційного благоденства. Настав час повною мірою відчути переваги дарів природи, якими вона готова поділитися з кожним. Вам сподобається, як вони підтримуватимуть ваше тіло, заспокоюватимуть хвилювання навколишнього світу і підніматимуть настрій»

Гарі Янг, генеральний директор і засновник компанії Young Living

Записатись чи задати питання

Робочий графік:


Вт – Сб
з 9:00 до 21:00
Нд – Пн
вихідні

Офісний центр:


м.Львів, вул. Водогінна 2, кімната 212

office@dialoglviv.com

+38 (067) 701-03-49